Jūs esat šeit: Pakalpojumi

Pakalpojumi

E-pasts Drukāt PDF

Horti.lv ir interneta projekts, kas piedāvā dažādus digitālā mārketinga pakalpojumus ar dārzkopību saistītiem uzņēmumiem. Horti.lv pamats ir pamatīga augu datu bāze, kas ietver detalizētu augu meklētāju, augu aprakstus, augu fotogrāfijas un tas viss ir apvienots ar Latvijas stādu audzētavām, kur konkrētos augus var iegādāties.


HORTI.LV AUGU DATU BĀZE


  • Stādu audzētavas un kokaudzētavas var pievienoties konkrētiem augiem datu bāzē. Apmeklētāji, meklējot augus, ērti var atrast informāciju kur iegādāties konkrētu augu. Reklāmas izmaksas atkarīgas no šķirņu skaita - pie cik augiem uzņēmums tiek reklamēts.
  • Stādu komplektētāji var pievienoties augiem datu bāzē un saņemt informāciju par horti.lv augu interneta veikalā pasūtītajiem produktiem, kā arī reklamēt sevi kā stādu komplektētāju.

HOSTINGS


  • Horti.lv ir apjomīgs projekts un šodien jau sasniedzis simtos tūkstošu mērāmu lapu apjomu (katru dienu tiek pievienotas arvien jaunas lapas), kā arī apmeklējums ir audzis ļoti strauji, kas rada papildus slodzi un vecais serveris vairs nespēja ar to tikt galā. Kopš 2010. gada aprīļa, laikā, kad tika publiskots jaunais horti.lv, arī serveris, kur tiek turēts horti.lv ir mainīts uz mūsdienīgu, profesionālu un kas šodien ir ļoti svarīgi - drošu serveri.
  • Piedāvājam izvietot mājas lapas uz profesionāla servera. Horti.lv klientiem cenas sākot no 1 Ls/mēnesī

Papildus informācija: info@horti.lv