Jūs esat šeit: Dārzkopība literatūrā un presē

Raksti, prese un grāmatas par dārzkopību

Latvietis un viņa peonijas

E-pasts Drukāt PDF

Izcilais puķkopis un oriģinators, bioloģijas zinātņu goda doktors un valsts emeritētais zinātnieks Aldonis Vēriņš 65 savas dzīves gadus veltījis puķkopībai, turklāt strādājis dārzkopības žurnālistikā, kā arī vairākos ar bioloģiju un agronomiju saistītos darbos. LU Akadēmiskajā apgādā iznākusi Aldoņa Vēriņa grāmata "Latvietis un viņa peonijas".

Lasīt tālāk...

Dekoratīvo ziemciešu lietišķā ekoloģija

E-pasts Drukāt PDF

Nu tad beidzot! Tā pēc Andra Orehova grāmatu “Dekoratīvo ziemciešu lietišķā ekoloģija” iznākšanas ir teicis ne viens vien. Tas saistīts ar faktu, ka beidzot latviešu valodā ir pieejama izcila Latvijas dārzkopja grāmata,

Lasīt tālāk...

Latvijas rozes

E-pasts Drukāt PDF

Skaists rožu dārzs ir daudzu dārzkopju sapnis, un pasaulē ir izveidots daudz skaistu rožu šķirņu. Kā neapjukt plašajā piedāvājumā, un, galvenais, kā pareizi iestādīt, audzēt un kopt rozes palīdzēs grāmata “Latvijas rozes”.

Lasīt tālāk...

“Praktiskā augu aizsardzība. Slimības un kaitēkļi.”

E-pasts Drukāt PDF

Mg.agr. Māras Kilēvicas vārds dārzkopju vidu ir neapstrīdama autoritāte, uz kuras ieteikumiem augu aizsardzības jomā mēdz atsaukties daudzi dārznieki. Viņas grāmatā “Praktiskā augu aizsardzība. Slimības un kaitēkļi.” ir ne tikai apkopota informācija par nozīmīgākajiem un pēdējos gados izplatītākajiem augu slimību ierosinātājiem un kaitēkļiem, bet arī doti ieteikumi to ierobežošanai.

Lasīt tālāk...

Žurnālā "MAZDĀRZIŅŠ" novembrī lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Piecpadsmitais ķirbju uznāciens.
Dārzkopība ziemā.
Papardes telpā.

Lasīt tālāk...

Žurnālā "MAZDĀRZIŅŠ" oktobrī lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Dārzkopja kalendārs oktobrim un novembrim.

Gadskārtējā ķirbju izstāde ir klāt - 30. oktobra līdz 3. novembrim Dabas muzejā norisināsies izstāde „Ķirbis jūsu veselībai 2013”, kas priecēs apmeklētājus ar bagātīgu dažādu krāsu, formu, lieluma un garšu ķirbjiem.

Lasīt tālāk...

Žurnālā "MAZDĀRZIŅŠ" septembrī lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Dārzkopju septembra rūpes. Dārza darbi septembrī.

Atskaņas no ikgadējās tomātu izstādes. No 21. līdz 25. augustam Latvijas Dabas muzejā bija aplūkojama izstāde „Tomātu un ārstniecisko augu parāde”, kas tapa sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”

Lasīt tālāk...

Žurnālā "Dārza Pasaule" septembrī lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Miljons rožu tukumnieku gaumē Rožu audzētāji trešajā paaudzē Daila un Bruno Trubiņi Sēmē kopj trīs hektārus plašo rožu dārzu.

Lasīt tālāk...

1 lapa no 3

  • «
  •  Sākums 
  •  « 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  » 
  •  Beigas 
  • »